Služby

Prodej ojetých vozů

K námi nabízeným vozům poskytujeme následující nadstandardní garance.

 1. Garance počtu najetých kilometrů
  U vozů, které prodáváme garantujeme počet najetých kilometrů. U nás se s přetočenými tachometry nesetkáte.
 2. Vozy po 1. majiteli, původem Česká republika
  Prodáváme vozy po 1. majiteli, původem z České republiky s jasnou servisní historií. Vozy jsou převážně po operativním leasingu s výhradně autorizovaným servisem po celou dobu provozu.
 3. Roční záruka na vybrané vozy
  Na vybrané vozy poskytujeme roční záruku na skryté závady.
 4. Pojištění proti závadám na vozidle – Defend
  Nabízíme možnost připojištění u společnosti Defend, na případné opravy plynoucí z opotřebování jednotlivých komponentů, převážně motoru, turbodmychadla, vstřikovačů, převodového ústrojí atd. Dále lze vůz připojistit na garanci plné pořizovací (kupní) ceny, po dobu, kterou si sami zvolíte.
 5. Právní záruky
  U všech vozů jsme výhradními vlastníky a garantujeme jasný původ. Na vozidlech také neváznou závazky vůči třetím osobám, společnostem a nepocházejí z trestné činnosti.
Prodej ojetých vozů

Výkup vozů

Váš ojetý vůz férově a transparentně oceníme a vykoupíme za co možná nejlepší cenu. Výkupem přebíráme odpovědnost za technický stav vozu. Nabízíme také výhodný komisní prodej a samozřejmostí je i výkup na protiúčet, kdy vám podmínky uděláme ještě příjemnějsí. Veškeré papírování a administrativu vyřídíme za vás.
Prodejte své auto bez starostí a ideálně u nás hned vyberte nové!

 • Férové a transparentní ocenění
 • Možnost výkupu na protiúčet
 • Komisní prodej
 • Bez starostí s administrativou
Výkup vozů

Servis vozů

Ke správnému autobazaru patří i servis, kterým disponujeme i my. Veškeré prodávané i vykupované vozy pečlivě prověřujeme, takže se nemusíte bát, že u nás koupíte zajíce v pytli. Servis je tu samozřejmě i pro vás. Zaservisujeme vozy jakýchkoliv značek za výhodné ceny. To, že jsme menší bereme jako výhodu, kdy dokážeme narozdíl od velkých servisů poskytnout individuální přístup. Vyzkoušejte a budete spokojeni.

Servis vozů

Financování

Pokud na koupi vozu nedosáhnete z vlastních finančních zdrojů, nabízíme Vám možnost financování leasingem, spotřebitelským nebo bankovním úvěrem od našich finančních partnerů.

 • SAutoleasing a.s. (Česká Spořitelna)
 • Moneta

Potřebné doklady na předložení ke schválení financování Vám rádi sdělí naši pracovníci osobně, e-mailem nebo telefonicky. Schválení leasingu nebo úvěru je ve většině případů do 30 minut.

 

Financování

Pojištění

Naším hlavním partnerem na pojištění je pojišťovna Generali. Vzhledem k tomu, že při zakoupení vozu, vyplývá ze zákona novému majiteli povinnost, mít na voze sjednané zákonné pojištění z odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla (povinné ručení). Máte možnost si u nás takové pojištění sjednat.

Další typy pojištění

Dále nabízíme možnost sjednání havarijního pojištění, pojištění na odcizení vozidla, vandalismus a živelnou pohromu. U nás máte také možnost převedení bonusů, jak z povinného ručení, tak i z havarijního a uplatnit, tak příslušnou výši slevy na pojistné, která mu náleží.

Pojištění


Navštivte náš autosalon

Pondělí – Pátek 9:00 – 17:00 Sobota 9:00 – 12:00 Mimo otevírací dobu po telefonické dohodě.

Průmyslová 276 , Brandýs nad Labem, 250 01
Virtuální prohlídka Zobrazit na Google Maps