O firmě

Historie

Naše společnost byla založena v roce 1999 a její hlavní činností po dlouhá léta byl nákup a prodej ojetých, převážně tří až pětiletých vozů s českým původem. Postupem času se společnost zaměřila na nákup a prodej koncernových vozů Škoda, Volksvwagen a Audi.

Historie

Partnerství s AutoBranka spol. s.r.o.

Na jaře roku 2009 začala výstavba nového autosalonu o rozloze 3000m2. Výstavba byla dokončena v dubnu 2010. Současně s dokončením výstavby proběhla i certifikace na obchodního zástupce firmy AutoBranka spol. s.r.o., která je oficiálním prodejcem Škoda Auto a.s. a od 1.5.2010 se naše společnost stala oficiálním obchodním zástupcem a rozšířila tak svoji činnost i o prodej nových vozů Škoda. V současné době jsou ve vnitřních prostorách autosalonu vystaveny zánovní vozy a na venkovní ploše dalších 80 zánovních vozů v průměrném stáří 2–4 let. V říjnu roku 2014 byl prodej nových vozů ukončen a více zaměřen na zánovní a ojeté vozy.

Od našich obchodních partnerů máme v nabídce až 40 referenských vozů ze Škody Auto a.s. do 1 roku stáří. Veškeré ojeté vozy v naší nabídce jsou s českým původem a garancí najetých kilometrů. Přijeďte se sami přesvědčit o naší široké nabídce. Rádi Vás přivítáme ve velmi příjemném klimatizovaném prostředí v nově vybudovaném Autosalonu.Navštivte náš autosalon

Pondělí – Pátek 9:00 – 17:00 Sobota 9:00 – 12:00 Mimo otevírací dobu po telefonické dohodě.

Průmyslová 276 , Brandýs nad Labem, 250 01
Virtuální prohlídka Zobrazit na Google Maps